Грибкова реінфекція: запобігання

Запобігання реінфекції грибковими захворюваннями ніг – це те, про що варто потурбуватися, адже від цього залежить ваше здоров’я і зовнішній вигляд, особливо, якщо ви часто показуєтесь на людях у відкритому взутті. Захворювання нігтів дуже легко підчепити, та ще простіше заразитись ними в період відновлення після минулого лікування. Та як не було б прикро, шанси захворіти знову завжди є, і вони не настільки маленькі, як нам здається. Для запобігання виникнення грибкових інфекцій ви можете використовувати профілактичні засоби, найякісніші з яких пропонує электронна аптека Кликис. Отже, чотири поради, як вберегтись від грибкової інфекції ніг.

1
Надягайте змінне гумове взуття при відвідуванні громадського басейну, роздягальні, спа-салону або душу. Грибкові інфекції поширюються дуже легко, і вони процвітають у вологому середовищі. Захистіть себе, одягнувши шльопанці або інше взуття для душу, яке зменшить ваш контакт з потенційно забрудненими поверхнями. Вибирайте надійне взуття, що не буде занадто слизьким.
2
Тримайте нігті підстриженими, сухими і чистими. Регулярно мийте руки і ноги, переконайтесь, що ви ретельно миєте між пальцями рук і ніг. Підтримуйте нігті короткими і сухими, і спилюйте будь-які товсті ділянки нігтьової пластини.

  • Нігті на ногах не повинні бути довшими за сам палець.
  • Постарайтеся якомога частіше витирати руки, особливо якщо у вас робота, пов’язана з контактом з водою, і ваші руки часто стають мокрими, наприклад, бармен або прибиральник. Якщо вам потрібно надягнути гумові рукавички, переконайтеся, що ви періодично змінюєте їх, щоб ваші руки не стали занадто пітними і вологими.

Якщо ви підозрюєте, що у вас є інфекція, не зафарбовуйте нігті звичайним лаком для нігтів і не намагайтеся приховати її. Це може затримати вологу на нігті і пришвидшити розвиток інфекції.

Стадії оніхомікозу
3
Одягніть правильні черевики і шкарпетки. Викиньте старе взуття і шукайте взуття, яке зменшуватиме вологість, буде тримати ваші ноги сухими. Регулярно міняйте шкарпетки (більш одного разу в день, якщо ви дуже пітнієте) і шукайте тканини, які відводять вологу від вашої шкіри, такі як шерсть, нейлон і поліпропілен.
4
Відвідуйте авторитетні манікюрні салони та тримайте свої власні інструменти в чистоті. Переконайтеся, що будь-який салон, де ви користуєтесь послугами манікюру або педикюру, ретельно стерилізує всі свої інструменти. Якщо ви не можете бути впевнені, наскільки ефективний процес стерилізації, принесіть свої власні інструменти і продезінфікуйте їх пізніше самостійно.

Без рубрики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *